Sklepy internetowe
Powered & Supported by


Statystyki

Products stats:
112
Categories stats:
27
New products stats:
0
On sale stats:
0

O Firmie

MYJNIA,SPRZEDAŻ I SERWIS SPRZĘTU DO MYJNI I NIE TYLKO, DYSTRYBUCJA CHEMII


Od początku swojej działalności zajmujemy się sprzedażą i serwisem najwyższej klasy i jakości profesjonalnego sprzętu służącego do utrzymania czystości, oraz profesjonalnych środków chemicznych, które znajdują szerokie zastosowanie zarówno w efektywnym myciu pojazdów, jak i w sprzątaniu biur, hoteli, szpitali, szkól, zakładów przemysłowych i innych.

Jesteśmy prężną, stale rozwijającą się firmą, której głównym celem jest dbanie o zadowolenie naszych Klientów. Zapewniamy profesjonalną miłą obsługę, korzystne warunki handlowe, bardzo krótki termin realizacji zamówień wraz z pełnym serwisem technicznym i co najważniejsze – najwyższą jakość oferowanych przez nas urządzeń.

Na bazie posiadanych doświadczeń kompleksowo rozwiązujemy indywidualne problemy naszych klientów w zakresie najwłaściwszego doboru systemu utrzymania czystości. Poprzez stały rozwój i bogatą ofertę asortymentową spełniamy wymagania naszych klientów związane z ich oczekiwaniami na wysoką jakość produktów i łatwość ich użytkowania.

Myjnia „BILBARO” Robert Bil zaprasza Państwa firmę do współpracy . Myjnia nasza znajduje się przy głównej trasie Gorzów Wielkopolski – Szczecin (E3). Myjnia posiada wieloletnią praktykę w myciu samochodów Tir, ciężarowych, busów i nie tylko. Obecnie myjemy ekologiczną, niezwykle nowoczesną chemią , która pozytywnie wpływa na myte auta i nie niszczy ich struktury. W ostatnim czasie zamontowaliśmy stację zmiękczania wody , co znacznie poprawiło szybkość, jakość i efekt mycia.

Szybki Kontakt

Szanowni Państwo

Sklep otwarty:

Pon-Pt 8:00-16:00

Biuro: 506-104-652 

Dział techniczny: 511-490-509

Zamówienia można również składać drogą mailową:

biuro@bilbaro.pl lub bilbaro@konto.pl 

Sklep jest w trybie podglądu
{nocache:472c364b3721bedccb41fbf052efa47f#0}
Sklep internetowy Shoper.pl